Dekoracyjne, świecące kule ogrodowe. Przenośne i ładowane indukcyjnie. 5 różnych rozmiarów od 25 do 60cm
Dekoracyjne, świecące kule ogrodowe. Przenośne i ładowane indukcyjnie. 5 różnych rozmiarów od 25 do 60cm
Dekoracyjne, świecące kule ogrodowe. Przenośne i ładowane indukcyjnie. 5 różnych rozmiarów od 25 do 60cm Kula ogrodowa 60cm. 16 kolorów, Przenośne lampy ogrodowe LED Kula ogrodowa 60cm. 16 kolorów, Przenośne lampy ogrodowe LED Lampy ogrodowe LED w kształcie kul. Różne rozmiary. Przenośne i ładowane indukcyjnie. Lampy ogrodowe - świecące kule ogrodowe w różnych kolorach. Lampy ogrodowe - świecące kule ogrodowe w różnych kolorach. Lampy ogrodowe - świecące kule ogrodowe w różnych kolorach. Ładowarka indukcyjna wraz z pilotem do lamp dekoracyjnych LED RGB BelGiardino. Lampy dekoracyjne LED RGB do ogrodu w kształcie kul - różne rozmiary

Kule ogrodowe LED RGB - 5 rozmiarów - 5 trybów - przenośne - indukcyjne

Kule ogrodowe LED RGB - 5 rozmiarów - 5 trybów - przenośne - indukcyjne

202,44 zł

Lampy ogrodowe LED RGB w kształcie kul o różnych średnicach - od 25 do 60cm.

Kule ogrodowe są sterowane pilotem, który pozwala wybrać jeden spośród 16 różnych kolorów.

Oprócz światła ciągłego do wyboru 4 różne tryby, tworzące wyjątkowy klimat podczas wieczornych spotkań w ogrodzie czy na tarasie.

Ich niewątpliwą zaletą jest ładowanie przez podstawkę indukcyjną, dzięki czemu lampę można postawić później w dowolnie wybranym miejscu.

Materiał wykonania to biały lekki plastik PE w białym, matowym kolorze. W środku wydajne i energooszczędne diody LED, równomiernie podświetlające kule.

Rozmiar kuli
Ilość
Dostępne

Kule ogrodowe LED, przenośne lampy dekoracyjne RG- średnica 25-60cm

Przenośne lampy ogrodowe LED RGB w kształcie kul o różnych średnicach: 25, 35, 40, 50, 60cm będą wyjątkową dekoracją świetlną do ogrodu, na taras lub balkon.

Zapewniają one 5 różnych trybów świecenia: światło stałe, łagodne i szybkie przejście kolorów, miganie oraz stroboskop. Mogą świecić w 16 kolorach o 3 poziomach natężenia, a wszystkimi tymi funkcjami sterować można za pomocą dołączonego pilota, nie podnosząc się nawet z fotela.

Kule ogrodowe LED, ładowane są za pomocą podstawki indukcyjnej. Lampę wystarczy położyć na małej białej płytce podłączonej do zasilania i pozostawić do ładowania. Po 4 godzinach wbudowane w dekorację akumulatory zapewniają jej działanie aż przez 8h, ciesząc oczy przez cały wieczór. Ładowarka przeznaczona jest do użycia wewnętrznego, kule LED natomiast posiadają klasę IP44, dzięki czemu odporne są na deszcz i wilgoć i przystosowane do użytku zewnętrznego. 

Ogrodowe lampy dekoracyjne wykonane są z bardzo lekkiego plastiku PE, co czyni je bardzo wygodnymi do przenoszenia w dogodne miejsce, a ich biały matowy kolor sprawia, że estetycznie wyglądają nawet wtedy, kiedy pozostają wyłączone.

Kule świetlne będą świetnym uzupełnieniem aranżacji ogrodu i przydomowego otoczenia. Pomogą stworzyć tam wyjątkowy nastrój, relaksacyjną atmosferę i miejsce odpoczynku. Sprawdzą się również jako atrakcja podczas wieczornych spotkań z przyjaciółmi i rodziną.

NT-B25
50 szt.

Cechy

Zastosowanie
zewnętrzne/wewnętrzne
Typ lampek
LED
Ilość punktów świetlnych
Kule 25-40cm 6 diod. Kula 50cm - 12 diod. Kula 60cm - 24 diody
Efekty świetlne
5 różnych trybów: światło stałe, przejście łagodne, przejście szybkie, miganie, stroboskop. 16 kolorów świecenia.
Kolor przewodu
Biała ładowarka indukcyjna z białym kablem zasilającym
Zasilanie
Ładowanie przez podstawkę indukcyjną, ładowanie wewnątrz budynku. 4h ładowania - 8h świecenia
Dodatkowe cechy
Skład zestawu: 1 lampa LED RGB, ładowarka z kablem zasilającym, pilot, bateria do pilota.
Pobór mocy
Kule 25-40cm 1W. Kula 50cm - 2W. Kula 60cm - 4W
Gwarancja
Bezpośrednia gwarancja producenta - 2 lata

Może Ci się również spodobać