Lampka dekoracyjna LED RGB, przenośna, indukcyjna, 16 kolorów, różne funkcje.
Lampka dekoracyjna LED RGB, przenośna, indukcyjna, 16 kolorów, różne funkcje.
Lampka dekoracyjna LED RGB, przenośna, indukcyjna, 16 kolorów, różne funkcje. Lampka dekoracyjna LED RGB, przenośna, indukcyjna, 16 kolorów, różne funkcje. Lampka dekoracyjna LED RGB, przenośna, indukcyjna, 16 kolorów, różne funkcje. Lampka dekoracyjna LED RGB, przenośna, indukcyjna, 16 kolorów, różne funkcje. Lampka dekoracyjna LED RGB, przenośna, indukcyjna, 16 kolorów, różne funkcje. Lampka dekoracyjna LED RGB, przenośna, indukcyjna, 16 kolorów, różne funkcje. Lampka dekoracyjna LED RGB, przenośna, indukcyjna, 16 kolorów, różne funkcje. Lampka dekoracyjna LED RGB, przenośna, indukcyjna, 16 kolorów, różne funkcje. Ładowarka indukcyjna z pilotem do lamp ogrodowych LED BelGiardino Lampka dekoracyjna LED RGB, przenośna, indukcyjna, 16 kolorów, różne funkcje.

Lampka dekoracyjna LED RGB NTD1726 - 5 trybów - przenośna - indukcyjna

Lampka dekoracyjna LED RGB NTD1726 - 5 trybów - przenośna - indukcyjna

210,57 zł

Lampy ogrodowe LED RGB w kształcie małej tradycyjnej lampki.

Dekoracja jest sterowana pilotem, który pozwala wybrać jeden spośród 16 różnych kolorów.

Oprócz światła ciągłego do wyboru 4 różne tryby, tworzące wyjątkowy klimat podczas wieczornych spotkań w ogrodzie czy na tarasie.

Jego niewątpliwą zaletą jest ładowanie przez podstawkę indukcyjną, dzięki czemu lampę można postawić później w dowolnie wybranym miejscu.

Materiał wykonania to biały lekki plastik PE w białym, matowym kolorze. W środku wydajne i energooszczędne diody LED, równomiernie podświetlające ozdobę.

Ilość
Dostępne

Mała lampka dekoracyjna, przenośna lampa ogrodowa LED RGB

Przenośna lampa ogrodowa LED RGB w kształcie lampki. Średnica podstawy 17cm, wysokość 26cm. Wyjątkowa dekoracja świetlna do restauracji, ogrodu, na taras lub balkon.

Zapewnia 5 różnych trybów świecenia: światło stałe, łagodne i szybkie przejście kolorów, miganie oraz stroboskop. Może świecić w 16 kolorach o 3 poziomach natężenia, a wszystkimi tymi funkcjami sterować można za pomocą dołączonego pilota, nie podnosząc się nawet z fotela.

Lampa ładowana jest za pomocą podstawki indukcyjnej. Wystarczy położyć ją na małej białej płytce podłączonej do zasilania i pozostawić do ładowania. Po 4 godzinach wbudowane w dekorację akumulatory zapewniają jej działanie aż przez 8h, ciesząc oczy przez cały wieczór. Ładowarka przeznaczona jest do użycia wewnętrznego, figura LED natomiast posiada klasę IP44, dzięki czemu odporna jest na deszcz i wilgoć i przystosowana do użytku zewnętrznego. 

Ogrodowa lampa dekoracyjna wykonana jest z bardzo lekkiego plastiku PE, co czyni ją bardzo wygodną do przenoszenia w dogodne miejsce, a jej biały matowy kolor sprawia, że estetycznie wygląda nawet wtedy, kiedy pozostaje wyłączona.

Taka lampa ledowa świetnym uzupełnieniem aranżacji ogrodu i przydomowego otoczenia. Pomoże stworzyć tam wyjątkowy nastrój, relaksacyjną atmosferę i miejsce odpoczynku. Sprawdzi się również jako atrakcja podczas wieczornych spotkań z przyjaciółmi i rodziną.

NT-D1726
48 szt.

Cechy

Zastosowanie
zewnętrzne/wewnętrzne
Typ lampek
LED
Ilość punktów świetlnych
5 diod
Efekty świetlne
5 różnych trybów: światło stałe, przejście łagodne, przejście szybkie, miganie, stroboskop. 16 kolorów świecenia.
Kolor przewodu
Biała ładowarka indukcyjna z białym kablem zasilającym
Zasilanie
Ładowanie przez podstawkę indukcyjną, ładowanie wewnątrz budynku. 4h ładowania - 8h świecenia
Dodatkowe cechy
Skład zestawu: 1 lampa LED RGB, ładowarka z kablem zasilającym, pilot, bateria do pilota.
Pobór mocy
1W
Gwarancja
Bezpośrednia gwarancja producenta - 2 lata