Przenośna, indukcyjna lampa dekoracyjna LED BelGiardino - pojemnik na lód. Różne funkcje i kolory
Przenośna, indukcyjna lampa dekoracyjna LED BelGiardino - pojemnik na lód. Różne funkcje i kolory
Przenośna, indukcyjna lampa dekoracyjna LED BelGiardino - pojemnik na lód. Różne funkcje i kolory Pojemnik na lód - cooler. Ozdobna lampa dekoracyjna LED RGB Indukcyjna lampa dekoracyjna w kształcie pojemnika na lód Ładowarka indukcyjna z pilotem do lamp ogrodowych LED BelGiardino Lampka dekoracyjna LED - pojemnik na lód - cooler

Lampa ozdobna LED RGB NT2730 - pojemnik na lód - 5 trybów - przenośna

Lampa ozdobna LED RGB NT2730 - pojemnik na lód - 5 trybów - przenośna

247,97 zł

Lampa dekoracyjna LED RGB w kształcie pojemnika na lód (cooler).

Dekoracja jest sterowana pilotem, który pozwala wybrać jeden spośród 16 różnych kolorów.

Oprócz światła ciągłego do wyboru 4 różne tryby, tworzące wyjątkowy klimat podczas wieczornych spotkań w ogrodzie czy na tarasie.

Jej niewątpliwą zaletą jest ładowanie przez podstawkę indukcyjną, dzięki czemu lampę można postawić później w dowolnie wybranym miejscu.

Materiał wykonania to biały lekki plastik PE w białym, matowym kolorze. W środku wydajne i energooszczędne diody LED, równomiernie podświetlające ozdobę.

Ilość
Dostępne

Pojemnik na lód - cooler, przenośna lampa ogrodowa LED RGB

Przenośna lampa ogrodowa LED RGB w kształcie pojemnika na lód. Średnica podstawy 27cm, wysokość 30cm. Wyjątkowa dekoracja świetlna do ogrodu, na taras lub balkon.

Zapewnia 5 różnych trybów świecenia: światło stałe, łagodne i szybkie przejście kolorów, miganie oraz stroboskop. Może świecić w 16 kolorach o 3 poziomach natężenia, a wszystkimi tymi funkcjami sterować można za pomocą dołączonego pilota, nie podnosząc się nawet z fotela.

Lampa ładowana jest za pomocą podstawki indukcyjnej. Wystarczy położyć ją na małej białej płytce podłączonej do zasilania i pozostawić do ładowania. Po 4 godzinach wbudowane w dekorację akumulatory zapewniają jej działanie aż przez 8h, ciesząc oczy przez cały wieczór. Ładowarka przeznaczona jest do użycia wewnętrznego, figura LED natomiast posiada klasę IP44, dzięki czemu odporna jest na deszcz i wilgoć i przystosowana do użytku zewnętrznego. 

Ogrodowa lampa dekoracyjna wykonana jest z bardzo lekkiego plastiku PE, co czyni ją bardzo wygodną do przenoszenia w dogodne miejsce, a jej biały matowy kolor sprawia, że estetycznie wygląda nawet wtedy, kiedy pozostaje wyłączona.

Taka lampa ledowa świetnym uzupełnieniem aranżacji ogrodu i przydomowego otoczenia. Pomoże stworzyć tam wyjątkowy nastrój, relaksacyjną atmosferę i miejsce odpoczynku. Sprawdzi się również jako atrakcja podczas wieczornych spotkań z przyjaciółmi i rodziną.

NT-2730
28 szt.

Cechy

Zastosowanie
zewnętrzne/wewnętrzne
Typ lampek
LED
Ilość punktów świetlnych
6 diod
Efekty świetlne
5 różnych trybów: światło stałe, przejście łagodne, przejście szybkie, miganie, stroboskop. 16 kolorów świecenia.
Kolor przewodu
Biała ładowarka indukcyjna z białym kablem zasilającym
Zasilanie
Ładowanie przez podstawkę indukcyjną, ładowanie wewnątrz budynku. 4h ładowania - 8h świecenia
Dodatkowe cechy
Skład zestawu: 1 lampa LED RGB, ładowarka z kablem zasilającym, pilot, bateria do pilota.
Pobór mocy
1W
Gwarancja
Bezpośrednia gwarancja producenta - 2 lata

Może Ci się również spodobać